Private Flex bij Omoda & Jaecoo

Een nieuwe Omoda 9 of Jaecoo 7 voor een voordelig maandelijks bedrag? Private Flex is een aantrekkelijk alternatief voor Private Lease!
Met Private Flex garandeert de bank de toekomstige restwaarde, waardoor u alleen betaalt voor wat u echt gebruikt. Aan het einde van de looptijd heeft u de volledige vrijheid: houden, inruilen of inleveren.
Jaecoo 7
Met Private Flex
Vanaf € 289,- per maand
Plan proefrit

Omoda 9
Met Private Flex
Vanaf € 439,- per maand
Plan proefrit

✔️ Hoe werkt het?
Bij aankoop van een nieuwe auto wordt de toekomstige gegarandeerde minimumwaarde over twee, drie jaar of vier jaar vastgesteld. Dit is de gegarandeerde restwaarde van de auto aan het einde van het contract.
Tijdens de looptijd hoeft u dit bedrag niet af te lossen. U betaalt uitsluitend het verschil tussen de aanschafprijs en de gegarandeerde restwaarde. Dit gebeurt via maandelijkse termijnen, aangevuld met een vast, transparant rentepercentage. Bovendien heeft u gedurende de gehele looptijd de mogelijkheid om de financiering geheel of gedeeltelijk extra af te lossen, en dat tegen lage kosten.
✔️ Einde contract
Aan het einde van het contract houdt u volledige vrijheid. U heeft drie duidelijke opties:
- U behoudt uw Omoda of Jaecoo door de restwaarde te voldoen.
- U levert de auto in.
- U ruilt de auto in voor een nieuw model, waarmee u opnieuw start met een fris contract.
Kortom: met private Flex betaalt u alleen voor wat u daadwerkelijk ‘verbruikt’. Door te kiezen voor een eventuele aanbetaling en het kilometrage (10.000, 20.000 of 30.000 kilometer per jaar), stelt u de maandlasten volledig af op uw eigen gebruik en wensen.
✔️ Rekenvoorbeelden
Voor de JAECOO7 PHEV Selective bedraagt de contante prijs € 37.900,-. Met een aanbetaling van € 11.548,29 komt het totaal te financieren bedrag uit op € 26.351,71. Dankzij de vaste debetrentevoet van 3,99% en een looptijd van 48 maanden betaalt u een maandtermijn van € 289,-. Aan het einde van de looptijd resteert een slottermijn van € 15.824,-. Het totaal te betalen bedrag komt daarmee uit op € 29.696,-.
Kiest u voor de JAECOO7 PHEV Exclusive, dan is de contante prijs € 39.900,-. De aanbetaling bedraagt € 12.369,28, waardoor het kredietbedrag neerkomt op € 27.530,72. Bij dezelfde rente van 3,99% en een looptijd van 48 maanden resulteert dit in een maandtermijn van € 299,-. De slottermijn bedraagt € 16.684,- en het totaal te betalen bedrag komt uit op € 31.036,-.
Voor de OMODA9 PHEV Premium geldt een contante prijs van € 53.900,-, gecombineerd met een aanbetaling van € 16.264,58. Hierdoor ontstaat een kredietbedrag van € 37.635,42. Bij een vaste rente van 3,99% en een looptijd van 48 maanden betaalt u een maandtermijn van € 439,-. Aan het einde van de financiering resteert een slottermijn van € 21.238,-. Het totaal te betalen bedrag bedraagt € 42.310,-.
